KOPÍROVÁNÍ - TISK - LAMINACE - VAZBA

Tisk - kopírování - vizitky, letáky, firemní tiskoviny, novoročenky

Pro barevné kopírování a produkci malonákladového tisku úspěšně využíváme zařízení Canon iR - ADV C5535i. Jedinečný s-sférický toner Canon poskytuje živé a konzistenční obrazy s povrchem skvělé kvality, který je velmi příjemný na pohled. Toto zařízení řady CLC pracuje s tiskovými médii až do formátu 305 x 457 mm a gramáže 250 g/㎡. Na tiskoviny v provedení černobílém nebývá z pravidla kladen nárok na vysokou kvality tisku, ale prvořadým požadavkem zákazníků je nízká cena kopie nebo výtisku při použití standardních tiskových médií. Zakázky tohoto typu realizujeme na zařízení DEVELOP 1650 iD s maximálním tiskovým formátem 297 x 432 mm a gramáží 250 g/㎡.

Laminace - průkazky, nabídkové formuláře, jídelní lístky, fotografie

Laminací za tepla se rozumí ochrana výtisku fólií, která je potažena lepidlem citlivým na teplo, tzn. že lepidlo na laminační fólii je aktivováno pracovními válci laminátoru, které jsou zahřáty na teplotu 80 - 120 °C. Teplota pracovních válců je závislá na druhu použité laminační fólie. Tato povrchová úprava dodá efektní vzhled a zabraňuje opotřebení vlivem častého používání dokumentů nebo jiných tiskovin. Mimo těchto vlastností dosáhneme vyšší pevnosti v závislosti na volbě použité tloušťky laminační fólie 80 - 250 g/㎡. Kromě gramáže je možná volba povrchu: lesk / lesk, mat / mat, lesk / mat. Námi používané zařízení umožňuje aplikaci do formátu A3.

Vazba - prezentační materiály, kalendáře s očkem na zavěšení, brožury

Velmi oblíbenou technologií pro kompletaci dokumentů nebo prezentačních tiskovin je kovová kroužková vazba. Mezi její hlavní přednosti patří především možnost otáčení listů o 360 stupňů, atraktivní vzhled, možnost aplikace na složky s atypickým rozměrem, realizace kusových zakázek a v neposlední řadě přijatelná cena. Další námi nabízená vazba je s označením V1 - spojení jednotlivých listů dokumentu pomocí drátěných sponek. Tato technologie má rovněž uplatnění u malých zakázek, ale je nutné si uvědomit, že výsledný formát dokumentu bude 1 oproti výtisku a skladba jednotlivých stran musí být přizpůsobena finální návaznosti.