Reklamní polepy ... dopravní prostředky, firemní štíty, poutače a pod.

Ztvárnění grafiky pomocí samolepící PVC fólie patří k nejrozšířenější technologii používané na výrobu reklamních zařízení. Volba použité fólie na danou aplikaci je především závislá na tvarové složitosti podkladu a požadované životnosti. Plotrové samolepící fólie vyráběné z probarveného PVC jsou oproti potištěným fóliím solventními inkousty více odolné UV záření, což podstatně ovlivňuje jejich životnost z hlediska stálobarevnosti. Z tohoto důvodu přistupujeme k použití tištěné grafiky jen v případech, kdy zákazník požaduje aplikaci barevných přechodů, fotografií nebo jiných efektů. Střednědobé samolepící fólie, tedy se životností 5 - 7 let v exteriéru, jsou nejčastěji používané a uspokojí zákazníka nejen z důvodu kvality, ale rovněž z hlediska cenové hladiny. Vedle zakázek realizovaných z běžné plotrové fólie se zabýváme polepem tvarově složitých podkladů, k čemuž využíváme speciálních polymerických fólií určených pro dlouhodobé aplikace s nárokem na kvalitu lepidla, UV odolnost a stabilitu s ohledem na změnu okolních teplot.

Donth - Most
Donth - Most
KFR - racing team
KFR - racing team

Reklamní polepy ... banery, autoplachty, prodejní stánky a pod.

Vinyly určené pro aplikaci na banery se vyznačují extra velkou měkkostí, teplotní stabilitou a vysoce kvalitním solventním permanentním akrylickým lepidlem. Tato fólie umožňuje konečné použití při teplotách -20 C až +70 C aniž by došlo k její poškození nebo odlepení od plastických transparentů nebo obdobných materiálů. Výhodou realizace grafiky lepenou metodou je možnost aktualizace reklamního nebo jiného sdělení, což u tištěné realizace nelze.

Optik Bílek - Most
Optik Bílek - Most
Ed Hardy - Karlovy Vary
Ed Hardy - Karlovy Vary

Reklamní polepy ... ONE WAY VISION - okenní grafika

K těmto realizacím byla vyvinuta speciální monomerická perforovaná okenní fólie s černým lepidlem, což příznivě ovlivňuje výhled z rubové strany aplikované grafiky. Hustota perforace je 45/55, tzn. 23 děr / 1 cm2 o průměru 1,6 mm. Fólie má osvědčení Ministerstva dopravy a může být použita na dopravní prostředky. Homologační potvrzení vydáváme při každém předání zakázky tohoto druhu. Z důvodu delší životnosti doporučujeme nepoužívat stěrač.

VW Autocentrum - OWV
VW Autocentrum - OWV
One Way Vision - detail
One Way Vision - detail

Razítka