Současný trh nabízí celou řadu interiérových orientačních a navigačních systémů, jejichž funkce jednoznačně plyne z názvu: navést neznalou osobu do cílového místa v daném objektu. V uplynulých letech jsme instalovali mnoho modifikací těchto zařízení a odezvy na funkčnost a následný servis při aktualizacích byly různé. Naši zákazníci nejvíce upřednostňují orientační zařízení se snadnou změnou informačního sdělení v kombinaci s luxusním vzhledem a přijatelnou pořizovací cenou. Z tohoto důvodu jsme naší nabídku soustředili na ty nejoblíbenější a námi nejčastěji instalované systémy. Kalkulace na komplexní řešení nebo na jednotlivé tabulky provádíme individuálně, neboť celkový rozsah systému nemalou měrou ovlivňuje konečnou cenu. V případě Vašeho zájmu o některý z nabízených produktů jsme připraveni navrhnout optimální řešení a umístění s následnou montáží.

Plato + ... samoobslužný systém - hliník, plast, krycí antireflexní fólie

Vhodný na dveřní štítky a infopanely. Profilová řada o šíři 75, 105, 150, 210 a 300 mm umožňuje vyrábět širokou paletu tabulek o různých rozměrech. Tabulky jsou zakončeny plastovými záslepkami. Textový a grafický obsah je možné vytvořit na běžné tiskárně. Krycí antireflexní fólii se odstraňuje demontážní přísavkou, která je součástí dodávky.

TS Chomutov - dveře
TS Chomutov - dveře
TS Chomutov - patro
TS Chomutov - patro

Slim Slatz ... celohliníkový luxusní systém

Modulový systém z hliníkových profilů s velmi kvalitní povrchovou úpravou. Ideální pro dveřní značení s důrazem na reprezentativnost a odolnost proti vandalismu. Základní řada profilů o šíři 20, 40, 60 a 80 mm je doplněna bočními profily ve třech průřezech - hranatý, oblý a trojúhelníkový. Lze z něj vytvářet tabulky ke dveřím, centrální a patrové tabule, piktogramy a podobně.

HET - dveře
HET - dveře
Recticel RAI - hlavní
Recticel RAI - hlavní

Laserables ... plastový gravírovaný systém

Systém vyráběný touto technologií je vhodný především k označení prostoru, kde se nepředpokládá změna účelu ke kterému byl zřízen, neboť při jakékoli změně obsahu je nutné tabulku nahradit novou. Nejčastěji je tento systém využíván k výrobě piktogramů ... WC, servisní prostory nebo k označení únikových směrů. Výroba je prováděna laserovým gravírováním do vícevrstvého plastu různých barevných kombinací nebo dřevěných tabulek.

Hipodrom Most
Hipodrom Most
Město Most
Město Most

Razítka